Wellbeing ve škole

Wellbeing ve škole je klíčem k harmonii, spokojenosti a obnovení vazeb.


Co je možné očekávat od kurzu wellbeing v duchu Montessori?

Budete flexibilní a přitom neztratíte sebe sama. Postupně objevíte zdroje, ze kterých budete čerpat sílu. Vaši blízcí uvidí, jak vám sebereflexe a efektivní hranice prospívají. Svému okolí se stanete inspirací.

Konflikty budete řešit klidně, bez křiku a stresu. Naučíte se dávat zpětnou vazbu bez výčitek svědomí a bez agresivity, přesto upřímně a jasně. Znatelné změny nastanou v psychické rovnováze. Váš den bude harmonický a radostný. Vaše nové dovednosti a organizace času vám usnadní cestu k srdci druhých.

Well-being kurz jsem vytvořila na jaře 2020, v 1. vlně COVID-19, kdy nikdo z rodičů, ani učitelů ještě netušil, jaký ohromný stres všechny čeká. Kurz jsem nabídla absolventům svých seminářů Pedagogické komunikace a Montessori pedagogiky. Na psychice těchto pedagogů se odrážely nejen obavy z tehdy ještě neznámého onemocnění, ale především neustále se měnící pokyny pro testování žáků. Pocit duševní i tělesné pohody jako synonymum pro wellbeing se vytratil.

Abych mohla pomoci ředitelům i pedagogům, začala jsem studovat pedagogické terapie. Jednotlivé postupy jsem testovala více než 250 hodin a společně s více než 10 zkušenými pedagogy vybrala ty nejlepší. Nyní máte příležitost vyzkoušet je sami.


Pokud chcete, aby věci fungovaly i bez vaší kontroly, je wellbeing jasnou volbou pro pomoc vám i vašim kolegům.

V každodenním shonu si člověk jen těžko utřídí myšlenky, vyjasní své potřeby a nastaví dosažitelné změny. V rámci wellbeingu nabízím každému jedinečný nástroj, díky kterému může opustit staré, nefunkční vzorce, a postarat se svou vlastní cestu ke štěstí. Mé návštěvy škol a školek, viditelně poukazovaly na nutnou potřebu efektivní podpory pedagogů. Je evidentní, jak úspěch tříd a celých škol závisí na spokojenosti učitele.

Kurz poskytuje důležité rady o tom, jak dělat moudřejší rozhodnutí a jak žít život, který je šťastnější a naplňující.

Abych mohla v klidu pracovat na vašich projektech, odkládám telefon. Budu ráda, když mi napíšete mail.

vendula@konarikova.com

Hoří? Volejte! 725 633 124